הצוות

שמרית שולמן – בעלים ומאמנת ריצה
אני שמרית שולמן, אמא לשלושה ילדים ונשואה באושר, אולטרה מרתוניסטית, בעלים ומאמנת של מועדון הריצה progRUN. בוגרת קורס מאמני ריצות ארוכות ב"שיאים" מרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב ומאמנת trx מוסמכת.
את הדרך שלי בריצה התחלתי במטרה לרדת במשקל, התאהבתי בחופש, בקלילות, ובעוצמה שיש בריצה. הריצה לימדה אותי שאני יכולה כל מה שאני רוצה. אני רק צריכה לרצות מספיק, להתמיד, וזה יגיע. הריצה לימדה אותי איפוק. סבלנות. הריצה לימדה אותי להתמודד עם משברים, לקחת אויר כשקשה, להסתכל קדימה למרחקים ארוכים.
כיום הריצה היא חלק משמעותי מאוד מחיי. אני מנהלת אורח חיים בריא מבחינה תזונתית וגופנית. עשיתי מהפך של ממש באורח החיים שלי. אני רצה ומתחרה בעיקר במרחקים ארוכים.

אני מאמינה שכל אחד יכול לרוץ, אם רק ירצה. ההתחלה קשה, ולא תמיד מהנה, אבל עם הזמן וההתמדה הריצה הופכת להיות טבעית, זורמת וקלה יותר, עד שהיא הופכת להיות חלק ממך.
אני יודעת שזה לא קל למצוא את הזמן, עם קריירה, משפחה, ילדים, מטלות הבית. אבל מאמינה בכל ליבי שעם קצת תכנון של היום מראש, ויתור על "זמן מת" (לכל אחד יש כזה, גם לאנשים העסוקים ביותר! רק צריך לזהות אותו) ורצון עז לעשות את השינוי – כל אחד יכול למצוא לעצמו את הזמן לתת לעצמו את המתנה הנפלאה הזו.
אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לעולם המופלא של הרצים.

רותם מלמד סבאן – מאמנת ריצה
אני רותם, נשואה לאבישי ואמא לשלושה מופלאים – עומר, אורי ונטע.
בוגרת קורס מאמני ריצות ארוכות ב"שיאים" מרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב.
הרומן שלי עם עולם הריצה התחיל אחרי הריונות, לידות וניסיונות לא מוצלחים לירידה במשקל. התחלתי מאפס, חסרת כושר לחלוטין.
ראיתי מסביבי אנשים רצים והחלטתי לתת לזה צ'אנס. יש משהו מאוד חזק ועוצמתי בריצה שתפס אותי מיד. משהו בקבוצה ובביחד. משהו בקושי, ביעד חדש ומרגש. משהו חשוב וגדול בהגשמה העצמית.
הדרך עצמה לא תמיד קלה, אפילו הרבה פעמים קשה, אבל עם התמיכה מסביב, פירגון ושק מלא בכלים – מזיזים את כל הפחדים הצידה, מתמידים ומגיעים למקומות שאף פעם לא היית מעזים.