החזון שלנו

פרוגרן הוקמה ב2015, על ידי שמרית שולמן, רצה מרתונים ואולטרות ומאמנת ריצה מוסמכת.
מהיום הראשון החזון שלה היה ברור –

הפצת אהבת הריצה לכל אחד ואחת. כל אחד יכול,
אם רק ירצה ויתמיד.

החזון הזה מנחה וימשיך להנחות את פרוגרן לאורך השנים.
אנחנו מאמינים שכדי להתמיד ולהצליח, צריך להנות ממה שעושים, ואנו עושים הכל על מנת לספק לרצים שלנו סביבה משפחתית ונעימה, תומכת ומפרגנת, תכנית אימונים מגוונת ופעילויות גיבוש קבוצתיות.

הערכים של פרוגן, מנחים את פועלנו ואת התייחסותנו למתאמנים:

מוטיבציה פנימית
חשוב לנו שהמתאמן יגיע לאימונים, לא בגלל שהתחייב לתשלום מראש, אלא כי הוא התחייב בראש ובראשונה לעצמו, שיגיע ויתמיד ויחולל שינוי.
לכן, אצלנו בפרוגרן אין הכרח להתחייבות כספית לשנה מראש, אלא בוחרים כל חודש מחדש להתאמן ולהשאר איתנו, ממניע פנימי.

פרוגרן זה האנשים
אנחנו בונים תכניות אימונים, מתכננים מערכי שיעור, קובעים יעדים, מפיקים פעילויות, אבל מה שקובע את הרוח של פרוגרן, רוח של פרגון הדדי, מוטיבציה,עמידות מנטלית וחברות – הם האנשים. המתאמנים. כל אחד מגיע מרקע אחר, גילאים שונים, תחומי עניין שונים. העמידה יחד באתגרי ריצה משותפים יוצרים חיבור עמוק שקשה להסביר. לכל אחד מתאימה תכנית אימונים שונה, בהתאם ליעד שהציב לעצמו (גם שימור כושר זה יעד), לאורח החיים שלו, לוח הזמנים הפרטי שלו וליכולות הפיזיות והמנטליות שאיתן הוא מגיע. לכן, אנחנו בפרוגרן מאמינים בהתאמה אישית של תכנית האימונים, בשילוב עם אימוני הקבוצה המשותפים, מתוך הכרות שהולכת ונהיה מעמיקה עם הזמן, על מנת לשלב את הריצה באופן שמתאים לכל אחד בשגרת החיים שלו.

החוזק של הקבוצה
"אילולא חברי לקבוצה לא הייתי מצליחה להגיע ל10 קמ", "אין מצב שהייתי מסיימת את הריצה הזאת אם לא היית רץ איתי את הקילומטרים האחרונים", "אם לא הייתי קובעת איתך שתאסוף אותי לאימון אין סיכוי שהייתי יוצאת בכלל מהבית היום"..
אלו משפטים שחוזרים על עצמם שוב ושוב.
לקבוצה יש כח מדהים לדרבן, להצחיק, ליצור מחוייבות למשימה, לעזור להחזיק מעמד ולא להשבר.

מקצועיות
מעל הכל חשובה לנו המקצועיות. תכניות האימונים נכתבות בקפידה, מתוך ידע ונסיון רב.
אנחנו עובדים על טכניקה, דיוק בהתאמת הקצב הנכון לכל סוג של אימון, תכנון אסטרטגיות ריצה למרוצים, הקניית הרגלי ריצה נכונים שיסייעו למניעת פציעות.

גמישות
אנחנו יודעים שלא קל לשלב את האימונים בשגרת החיים.
כל אחד עולם ומלואו – האחת בקריירה תובענית, אחר מרבה בנסיעות לחו"ל, אחרת מגדלת לבד ילדים קטנים…כל אחד והעולם שלו.
בפרוגרן, אנחנו מבינים שגמישות היא הכרחית! לכן מתאמנים אצלנו בשיטת "חופשי חודשי" – מגיעים מתי וכמה שרוצים, לאימונים שמפוזרים בכל יום בשבוע, אפילו כמה סוגי אימונים במקביל.